הצטרפי אלי עכשיו – כמה פעמים כבר ויתרת לעצמך ועל עצמך?!

לתהליך אימון אישי להשגת מטרות ממוקדת ולשינוי אמיתי שמחזיק לאורך זמן; לפגישת  הכנה לשיחה חשובה או "סתם" כדי לעשות סדר בראש. תתפלאי כמה מהר דברים מתחילים לזוז!

להתחיל בדברים הקטנים

בואי נניח שהתפנה לך קצת זמן. רק נניח. ובואי נניח שהתמלאת באנרגיה ואת מוכנה לפעולה.עם יד על הלב, בפרץ של אנרגיה – האם בסופו של דבר את עושה יותר או פחות?

"לפעמים כשיש לי פרץ של אנרגיה, כח וחשק אני מחליטה לעשות משהו ש"בא לי" או שחשוב לי לעשות… רגע לפני אני כבר מתחילה להגיד לעצמי: אבל זה יותר חשוב, וזה יותר דחוף, ואת זה אני דוחה כבר המון זמן, ואיך אני יכולה לעשות את זה בשבילי כשעוד לא עשיתי את זה בשביל העובד שלי/ אמא/ אבא/ הילד או הילדה שלי וכו' ואז האנרגיה שחשתי מתחילה לשקוע ואני משתתקת וכבר לא עושה כלום. בטח לא מה שרציתי מלכתחילה". בום!

להפריח קודם את הבלון הקטן ולעשות משהו שולי אבל משמעותי

וואו! לא חבל? לא היה כדאי לתת לבלון הקטן לעלות לאוויר, להרגיש טוב יותר ולצבור כח ורק אז להתאמץ להפריח את הבלון הגדול יותר?! הרי לא לכל פעולה נדרשת אותה כמות של אנרגיה ורצון. איזו הזדמנות נהדרת לעשות משהו משמח, להתקדם, להטען באנרגיה שתאפשר לך בסופו של דבר לעשות את הכל. אבל מה? אי אפשר לעשות הכל בבת אחת! מה שברור הוא שכל דבר קטן שתעשי בשביל עצמך יתן לך אנרגיה, כח, מוטיבציה, דרבון וחשק לעשות את הדבר הבא. אז בינינו, ממש לא חשוב במה תתחילי. ואפילו כדאי להתחיל בדברים הקטנים והפחות חשובים. הם דווקא עשויים לתת לך כח ואת כל מה שנדרש כדי להמשיך ולהשלים את כל הרשימה, כך גם יהפכו למשמעותיים; הרי  ה- "To do list" היא רשימה נצחית שמתעדכנת שוב ושוב. מה שבאמת חשוב זו איכות חייך…
אני כבר רואה אותך בדמיוני מתחילה לעשות זאת ואפילו נהנית מהעשיה. מתחילה עכשיו? בהצלחה!

אהבת את הפוסט? הצטרפי לקבלת הפוסטים הבאים ישירות למייל שלך

כתיבת תגובה

פוסטים נוספים

גם זה אולי קורה לך

לבלות עם חברה בלי "צריכה" או "חייבת"

אז השנה עוד לפני סוכות המשכנו חברה טובה ואני במסורת של לנסוע ליממה לבית הארחה צמוד לים ולדבר שעות על עצמנו ועל החיים, לצחוק ולבכות ביחד מבלי להיות כבולות לשעון, ל"צריך" ל"חייבת" תשמעו סיפור על סוכות מזווית נשית: