הצטרפי אלי עכשיו – כמה פעמים כבר ויתרת לעצמך ועל עצמך?!

לתהליך אימון אישי להשגת מטרות ממוקדת ולשינוי אמיתי שמחזיק לאורך זמן; לפגישת  הכנה לשיחה חשובה או "סתם" כדי לעשות סדר בראש. תתפלאי כמה מהר דברים מתחילים לזוז!

לעשות בדרך שלך – להיות את ולייצר ערך


לייצר ערך זה קודם כל להיות את. להיצמד לקול הייחודי שלך… לדבר הזה שבא לך בטבעיות; אבל זה אומר גם לעבוד בזה. להיות היום יותר טובה מאשר היית לפני שלוש שנים. ובעוד שלוש שנים אפילו קצת יותר טובה…הרעיון הוא לקלוט את הצרכים של האנשים סביבך ולחבר אותם למה שאת יודעת לתת.
לתת זה הרעיון. ולצמוח, כדי שיהיה לך ממה לתת יותר".  זה מה שכתבה כל-כך יפה בזמנו, ורד רמון-ריבלין, עורכת ליידי גלובס.

באיזו דרך את בוחרת, כל יום מחדש, ללכת?

נכון, לא פשוט ללכת לבד. אבל גם הדרך של האחרות יכולה להיות מאוד אבל מ-א-ו-ד מתסכלת. כי זו לא הדרך שלך. לזו של האחרות נדרשים כישורים, אמונות ורצונות אחרים. מה גם שבדרך שלך את יכולה להביא את עצמך לידי ביטוי, להיות נאמנה לעצמך, להתפתח וללמוד את הלקחים האישיים שלך. ובכלל, מי אלה "כולן"?!

"ועוד רז אחד לך אגלה…"  

ההליכה בדרך שלך מפיקה ממך את ה"הכי טוב" שלך, מבליטה את הערך שלך לעצמך ולסובבים אותך; ונותנת לך בסופו של דבר הרגשה של "אני יודעת מי אני ומה יש לי לתת לאחרים" ואז מגיע גם ה"אני לא רק יודעת- אני גם עושה". מהר מאוד את מגלה שעל הדרך האישית שלך את יכולה לסמוך שתוביל אותך למקום טוב יותר בשבילך. טוב יותר להיות וטוב יותר לחיות. סמכי על עצמך. מוכנה לנסות?

בשמחה, אנה

אהבת את הפוסט? הצטרפי לקבלת הפוסטים הבאים ישירות למייל שלך

כתיבת תגובה

פוסטים נוספים

גם זה אולי קורה לך

כולם אומרים לי לשחרר

"תשחררי" היא אומרת. "תשחררי" הוא אומר. מה הסיפור??? שחררי כבר! אפילו היא אומרת לעצמה. מה קורה כשאנו ממשיכים עם אותן המחשבות או אותה ההתנהגות שבסופו

גם זה אולי קורה לך

לבלות עם חברה בלי "צריכה" או "חייבת"

אז השנה עוד לפני סוכות המשכנו חברה טובה ואני במסורת של לנסוע ליממה לבית הארחה צמוד לים ולדבר שעות על עצמנו ועל החיים, לצחוק ולבכות ביחד מבלי להיות כבולות לשעון, ל"צריך" ל"חייבת" תשמעו סיפור על סוכות מזווית נשית: