12

אקדמיה

נעים  מאוד, שמי אנה. לא כל – כך פשוט לפעול ולהשאר במיטבך באקדמיה כפי שזה יכול להיראות לצופה מהצד. חיי האקדמיה מעניינים ומאפשרים חופש אקדמי, התפתחות, יצירתיות, ולמידה; אבל האקדמיה היא גם מקום לימודים לסטודנטים וגם מקום עבודה וארגון בפני עצמו, וככזו היא מציבה בפנינו שורה של אתגרים ומשימות. 

מה עומד היום על הפרק? עם מה את מתמודדת? עם מה אתה מתמודד? תתפלאו כמה מהר דברים מתחילים לזוז! 

12

כתיבה אקדמית

את בסגל האקדמי וכותבת מאמר או ספר ומרגישה חסומה? לא מצליחה להמשיך ולסיים את הכתיבה? ואולי את במהלך לימודי דוקטורט או סטודנטית בכל תואר אחר ואינך מצליחה להתקדם במשימות הכתיבה, המחקר ובכלל? המצב יכול להשתנות במהירות ולטובה!

המשך קריאה

תחושת עומס כללית​

החיים ודרישות התפקיד מתנגשים זה בזה? רוצה לתכנן את שגרת יומך כך שתוביל אותך למטרה? רוצה להשלים עם מצב נתון ולהפיק את מירב התועלת ממנו או למצוא את הדרך לשנות? בנית תכנית מעשית לעמידה בלוח זמנים ולהתמודדות עם שינויים ועמימות יכולה להועיל; תכנית כזו אשר תיגע בנושאים כגון: ניהול עצמי בזמן, שחיקה מקצועית, גבולות, ביטוי עצמי, עומס ולחץ, איזון בין עבודה וקריירה לחיים פרטיים, קבלת החלטות. ורצוי להתחיל כבר עכשיו. 

המשך קריאה
12

ומה לגבי מערכות היחסים שלך?​

היית רוצה לשפר את היחסים עם בכירים ממך, קולגות או סטודנטים בכל מה שתלוי בך? הקמת וניהול קבוצה, ניהול ישיבה, הובלת שיחת משוב קשה, התנהלות עם עמיתים/ סטודנטים/ בכירים, סמכות וגבולות. קידום פרוייקטים

המשך קריאה
12

"לא נעים"​

מתלבטת בין מספר הצעות? לא נעים לך להגיד "לא"? יש לך אפשרות להיות מסוגלת להגיד לא ולחיות בשלום עם עצמך והקולגות!

המשך קריאה
12

תפקיד חדש​

קבלת תפקיד חדש ואת עמוסה? יש לך מספר תפקידים והמחקר נדחק לשוליים? את יכולה לתכנן את דרכך, לעמוד במשימות ולהתקדם!

המשך קריאה

אולי את לפני שיחה חשובה​

צריכה לדבר עם ראש המחלקה או הדיקן או לערוך שיחת בירור עם סטודנט/ית? את יכולה להתכונן לשיחה ולהשיג תוצאות טובות יותר!

המשך קריאה
12

כתיבה אקדמית​

את בסגל האקדמי וכותבת מאמר או ספר ומרגישה חסומה? לא מצליחה להמשיך ולסיים את הכתיבה? ואולי את במהלך לימודי דוקטורט או סטודנטית בכל תואר אחר ואינך מצליחה להתקדם במשימות הכתיבה, המחקר ובכלל? גם אתה? המצב יכול להשתנות במהירות ולטובה!
12

ומה לגבי מערכות היחסים שלך?​

את מעוניינת לשפר את היחסים עם בכירים ממך, עמיתים או סטודנטים בכל מה שתלוי בך? להתמודד עם נושאים של סמכות וגבולות ולהתנהל בצורה מועילה שמאפשרת ביצוע משימות והתקדמות? אתה מעוניין? בסופו של דבר מערכות היחסים שלנו מתחילות בנקודת המוצא שלנו ובהשקפת עולמנו ועליהם יש ביכולתנו להשפיע!

תחושת עומס כללית​

החיים ודרישות התפקיד מתנגשים זה בזו? רוצה לתכנן את שגרת יומך כך שתוביל אותך למטרה? רוצה להשלים עם מצב נתון ולהפיק את מירב התועלת ממנו או למצוא את הדרך לשנות? בנית תכנית מעשית לעמידה בלוח זמנים ולהתמודדות עם שינויים ועמימות יכולה להועיל; תכנית כזו יכולה לגעת בנושאים כגון: השגת מטרות, ניהול עצמי בזמן, שחיקה מקצועית, גבולות, ביטוי עצמי, עומס ולחץ, איזון בין קריירה לחיים פרטיים וקבלת החלטות. רצוי להתחיל כבר עכשיו. 
12

"לא נעים"​

לא נעים לך להגיד "לא"? את מתלבטת בין מספר הצעות? מוצפת במשימות? ואתה?! יש לך אפשרות להיות מסוגל/ת להגיד לא ולחיות בשלום עם עצמך ואחרים!
12

תפקיד חדש​

קבלת תפקיד חדש ואת עמוסה? יש לך מספר תפקידים והמחקר נדחק לשוליים? את יכולה לתכנן את דרכך, לעמוד במשימות ולהתקדם! גם אתה!

אולי את לפני שיחה חשובה​

צריכ/ה לדבר עם בכירים ממך, עמיתים או לערוך שיחת בירור עם סטודנט/ית? יש באפשרותך להתכונן לשיחה ולהשיג תוצאות טובות יותר! 

עכשיו תורך! אז איך אפשר להועיל לך להתקדם בתחום האישי או בתחום הקריירה, להשיג מטרות ולשפר את איכות חייך? 

עכשיו תורך לעשות עבורך את, להיות נוכחת ולבטא עצמך במילים ובמעשים, להיות הראשונה בתור של עצמך, עבור עצמך; ואני כאן עבורך עם מעל ל-12 שנות נסיון כמאמנת אישית עצמאית וממונה על האימון האישי לסגל האקדמי במחלקה להוראה וללמידה באוניברסיטה הפתוחה; עם נסיון רב בתחומי השמת כח אדם, פיתוח ארגוני וניהול משאבי אנוש; וכמובן עם השכלה והכשרה מתאימות.

איזו דרך מתאימה לך יותר?

סדרת פגישות שמאפשר לך להבין איך להיות את עצמך ויחד עם זאת להפוך את התובנות, המחשבות והמסקנות למעשים להשגת היעדים, האיזון, השאיפות ואיכות החיים שאת רוצה בה; בעבודה, באקדמיה, בבית, בינך לבינך ובחיים בכלל. שינוי אמיתי שמחזיק לאורך זמן ומשפיע גם על מעגלים נוספים בחייך. 

בתהליך האימוני אנחנו נזהה את התשוקות ואת האור בעיניים, נפרק תבניות חשיבה חוסמות ונחבר בין מילים (מחשבות, תובנות, מסקנות) למעשים שיובילו אותך קדימה ויאפשרו את השגת ומימוש היעדים, השאיפות, האיזון ואיכות החיים. הפתרון הנכון והמתאים נמצא אצלך ובכל אחת מאיתנו. אני אלווה אותך עד למציאתו ולמימושו כך שיעבוד בשבילך.

אני כמאמנת הולכת יחד אתך, בדרך שלך, לא מוותרת לך ולא מוותרת על עצמך וחולקת יחד אתך את הזכות לאפשר לכל זה לקרות!

הפגישות מתקיימות באזור השרון או בסקייפ/ זום.

פגישה חד פעמית או מספר פגישות לפי צרכייך, בהן נזהה את הכשל שגורם לך לאי הצלחה ואת ההיבטים שדורשים שיפור בשיחות חשובות. אלה יכולות להיות שיחות אישיות, שיחות במשפחה, משא ומתן על שכר, ראיונות עבודה, שיחות מנהלים עובדים או באקדמיה, וכדומה. 
מזיהוי הכשל וכל הטעון שיפור, נעבור לאימוץ דרכים להכנה וביצוע יעילים ומותאמים. 
כשתגיעי לשיחה החשובה תהיי נינוחה יחסית ומוכנה למגוון תרחישים והכי חשוב – בטוחה במסר שלך ובערכך תוך שאת מובילה את השיחה לתוצאה הרצויה. 
הפגישה מתקיימת באזור השרון או בסקייפ/ זום.

פגישה חד פעמית או מספר פגישות ממוקדות נושא כדי שאפשר יהיה לחשוב מסודר ולראות את הדברים כפי שהם ואם יש צורך גם לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר. 
את מביאה את הפלונטר שלך, את מה שמציק לך ומטריד, את מה שמדיר שינה מעיניך, וביחד אנחנו מוצאות את קצה החוט ופורמות את הקשר.  
בסיום הפגישות תצאי עם חשיבה בהירה יותר על הנושא,נקודות להתייחסות בהמשך הדרך ואם יש צורך- גם בהחלטה. 

הפגישה מתקיימת באזור השרון או בסקייפ/ זום.

צרי קשר ונדבר